Katalog » Wielkie zabawki » CALAFANT

Ogromny Robot z kartonu CALAFANT

Ogromny Robot z kartonu CALAFANT
  • Dostępność: chwilo brak - czekamy na dostawę
  • Materiał: biała tektura
  • Wymiary: 86 x 44 x 105 cm
Cena: 240,00

Masz pytania: 693 387 921 sklep@kartolandia.pl
Robot z kartonu - kreatywna i ekologiczna zabawka wykonana z wysokiej jakości białej tektury.

grupa wiekowa: od 4 lat

Ten ekologiczny i kreatywny robot z kartonu ma aż 105 cm wysokości i 86 cm szerokości. Po złożeniu jest naprawdę ogromy. Aby go złożyć trzeba się naprawdę napracować:) Do jego złożenia zaangażuje się cała rodzina, gwarantowane:)
Świetny pomysł na prezent lub na zajęcie dzieci np. podczas przyjęcia urodzinowego bądź imprez organizowanych np. w domu. Rodzice spokojnie się bawią a dzieci mają zagwarantowane zajęcie na wiele długich godzin:)

Dla miłośników robotów może być wyjątkową w swoim rodzaju ozdobą w pokoju. Jeśli dziecko nie przejawia zainteresowań plastycznych, zabawa może polegać na jego złożeniu i stworzeniu z niego prawdziwego robota. Głowa robota jest tak duża, że można w niej zainstalować np. lampki ledowe a na tułowie można przymocować odtwarzacz CD lub MP3. Fajnym pomysłem może być zainstalowanie w nim zegarka cyfrowego z budzikiem:) ....

Robot wykonany jest z wysokiej jakości białej tektury. Do jego złożenia nie potrzeba używać nożyczek ani kleju. Jest ekologiczny, konstrukcja jest bardzo solidna.

Klienci z tym produktem kupilis
spiel gut

Oprogramowanie: KQS.store : Realizacja:AWESO Projektowanie stron www

© 2012 Kartolandia.pl : Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.