Katalog » Duże zabawki » CALAFANT

Duże zabawki

Pamiętacie Swoje lata beztroskiego dzieciństwa?

Długie zabawy na świeżym powietrzu, zabawy w podchody, chowanego, granie w gumę, w państwa miasta : ) A przede wszystkim zabawa prostymi, własnoręcznie zrobionymi zabawkami, często z kawałka materiału, patyków i tektury. Takimi zabawkami można się było bawić godzinami w swoim pięknym świecie pełnym fantazji :)

Czy dzisiaj, już jako Rodzic, lubisz bawić się ze Swoim dzieckiem kartonowymi pudłami, tworzyć z nich różne dzieła? A może wir codziennych obowiązków nie pozwala Ci na aktywne wymyślanie i robienie kartonowych budowli dla dziecka? Dobrze, że do nas zaglądasz, bo mamy na to rozwiązanie!

Zapraszamy do naszej bajkowej tektury z Kartolandii, która przeniesie Ciebie razem z Twoim dzieckiem do Świata magii i bajkowych przygód. Zbudujcie Swój wymarzony pałac, zaproście rycerza aby uwolnił roszpunkę uwięzioną w wieży....

A co powiecie na własnego robota z tektury, który będzie mówił „miłego dnia” kiedy Waszego dziecko otworzy rano oczy:) Zapewne w domu znajdzie się mp3, lampki ledowe, czy kawałek kabla. Takie wspólne tworzenie razem z dzieckiem, to najpiękniejsze chwile jego dzieciństwa!

s
spiel gut

Oprogramowanie: KQS.store : Realizacja:AWESO Projektowanie stron www

© 2012 Kartolandia.pl : Wszelkie Prawa zastrzeżone. All RRights Reserved.