Konkursy

KONKURS „ List do Świętego Mikołaja”

Zabawki z Kartolandii czekają!

Wielkimi krokami zbliża się dzień, kiedy Święty Mikołaj odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci. Na ten dzień dzieci czekają cały rok! Wcześniej jednak dzieci piszą do niego listy. Pisanie listu do Św. Mikołaja to magiczna chwila dla każdego dziecka. Na jaki adres wysłać list do Świętego Mikołaja? Według legendy, Św. Mikołaj i elfy mieszkają w Laponii. Natomiast inna legenda głosi, że Św. Mikołaj mieszka na biegunie północnym. Dla pewności podajemy dwa adresy:

Santa Claus' Main Post Office
Tähtikuja 1,
96930 Napapiiri
Finland

Santa Claus Arctic Circle
96930 Rovaniemi
Finland

Weź udział w konkursie „List do Świętego Mikołaja” i wygraj dla swojego dziecka jedną z 4 nagród – kreatywne i ekologiczne zabawki z Kartolandii. Pałac z kartonu , statek piracki z kartonu, domki Trzech Małych Świnek z kartonu + 12 flamastrów , wóz cyrkowy z kartonu + 6 flamastrów – CZEKAJĄ!

nagrody

Jak wziąć udział w konkursie? Zasady są proste!

1. Przeczytaj regulamin.
2. Zostań fanem fanpage’u Kartolandia.pl http://www.facebook.com/Kartolandia?ref=tn_tnmn oraz Urwiskowo.com.pl http://www.facebook.com/urwiskowo?ref=ts&fref=ts na portalu społecznościowym Facebook.
3. Napisz „List do Św. Mikołaja” w którym okreś którą z nagród chcesz wygrać oraz przedstaw Mikołajowi dlaczego właśnie Twoje dziecko ma wybrać!
4. Zamieść swój „ List do Św. Mikołaja” w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na fanpage’u Kartolandii http://www.facebook.com/Kartolandia?ref=tn_tnmn jak i również na fan page Urwiskowa http://www.facebook.com/urwiskowo?ref=ts&fref=ts Na Wasze listy czekamy do dnia 05.12.2012 do godziny 23:59.
5. Udostępnij zdjęcie konkursowe na swoim profilu. Zaproś znajomych do udziału w konkursie oraz wsparcia głosami LUBIĘ TO.
6. Wypatruj Św. Mikołaja 6 grudnia na stronie www.kartolandia.pl (ogłoszenie wyników). Może to właśnie dla Twojego dziecka przyniesie prezent!

s
spiel gut

Oprogramowanie: KQS.store : Realizacja:AWESO Projektowanie stron www

© 2012 Kartolandia.pl : Wszelkie Prawa zastrzeżone. All RRights Reserved.