Wyniki konkursu

Moi Drodzy!

Czas na ogłoszenie wyników naszego konkursu mikołajkowego. Na początek chcielibyśmy Wam ślicznie podziękować za udział w konkursie.

Nie było łatwo wybrać, spośród tylu przepięknych, ciekawych a niejednokrotnie wzruszających listów do Św. Mikołaja.  Po wielokrotnym czytaniu wszystkich listów i długiej naradzie, zdecydowaliśmy:


       PAŁAC otrzymuje Pani Katarzyna Zielińska  za  "List do Św. Mikołaja": Kochany Święty Mikołaju ja w Ciebie wierzę całym moim malutkim serduszkiem. I choć koleżanki i koledzy z klasy mówią, że Ciebie nie ma, ja wiem, że to nie prawda. Co roku piszę do Ciebie list, i co roku spełniasz moje marzenia. Bardzo bardzo dziękuję. W tym roku chciałabym Cię prosić o ten cudowny ,,Pałac dla małej księżniczki,, który mama pokazała mi w internecie- mogłabym nim bawić razem z moim pieskiem i mamą . Czasami też zaprosiłabym do zabawy moje koleżanki i kolegów . Czekam z niecierpliwością na prezent , Małgosia. A Mikołaju, już zrobiłam dla Ciebie te pyszne lukrowane pierniczki, jak co roku zostawię Ci je na talerzyku pod choinką . Talerzyk zrobiłam sama z gliny,jak chcesz możesz go sobie na trochę pożyczyć, tylko potem oddaj, bo bardzo go lubię. Małgosia             Statek piracki dla prawdziwych piratów otrzymuje Pani Joanna Pyzik za "List do Św. Mikołaja": 
Kochany Święty Mikołaju z Kartolandii!

Piszemy ten list w imieniu Ksawusia, który z uśmiechem Cię wyczekuje i smaczne pierniczki dla Ciebie szykuje, ale to ma być niespodzianka więc ciii…
Mikołaju nasz synek mały rączki do malowania zdolne ma, więc się serdecznie do Ciebie uśmiechamy i po piracku się z Tobą witamy „Achoj”. Nasz malec drogi to fascynat wielki pirackich podróży morskich. Nie groźne mu sztormy czy rekini, on ze statkiem pirackim w kreatywną podróż wypłynie. Wraz z mamą i tatą w rejs popłynie, po Kredkowie czy Pędzelkowie. Będzie to podróż długa i radosna, a zaowocuje kreatywnie wymalowanym statkiem. Taki oto bajeczny statek to Wielka Duma kapitana Ksawusia, a dwaj majtkowie mama i tata będą śpiewali szanty o dalekich podróżach zawsze uśmiechniętego i pełnego psot pirata Ksawusia.. My Ciebie Mikołaju w naszą podróż zapraszamy! Gwarantujemy wspaniałą przygodę i miłe pirackie towarzystwo.

Achoj Mikołaju!
Mama, tata wraz z synkiem Ksawusiem!
           Wóz cyrkowy + 6 kolorowych flamastrów w zestawie otrzymuje Pani Katarzyna Psyk za "List do Św. Mikołaja": Kochany Święty Mikołaju

proszę Cię w imieniu mojej córeczki o wóz cyrkowy wraz z flamastrami. W takim wozie czekała by ją nie jedna wspaniała wyprawa a wraz z nią wiele zabawy i uśmiechu.
             Trzy Małe Świniki + 12 kolorowych flamastrów w zestawie otrzymuje Pani Justyna Miłkowska za "List do Św. Mikołaja": 
Drogi święty Mikołaju!

Nie proszę cię o spełnienie mojego życzenia, bo gdybym powiedział Ci, że chciałbym widzieć mamę i tatę, albo pójść z nimi na spacer, nóżkami bez wózka, pewnie powiedziałbyś mi, że nie jesteś cudotwórcą, i że ty tylko roznosisz prezenty. Jestem siedmioletnim, niepełnosprawnym chłopcem, od urodzenia zmagam się z dziecięcym porażeniem mózgowym, mimo wszystko jestem bardzo szczęśliwym dzieckiem. Moi rodzice bardzo mnie kochają i razem ze mną walczą o każdy mój dzień, o każdy krok do przodu w moim rozwoju. Zabawki, czy mogą sprawić mi radość, gdy dobrze ich nie dostrzegam, większość rzeczy poznaję dzięki moim rodzicom i terapeutom, i temu w jaki sposób mi o nich opowiadają. Postanowiłem Cię dziś jednak poprosić o prezent dla Dawida – kolegi z mojej klasy. Czasami na spacerach spotykam się z dzieciakami z klasy (uczę się w trybie indywidualnym w domu). Ostatnio dzieci klasy wypytały naszą wspólną nauczycielkę o to, co chciałbym dostać od świętego Mikołaja. Pani Ania na ich prośbę spytała mamę i po kilku dniach przyniosła mi rysunek wykonany przez Dawida. Dawid narysował Elmo, dla mnie, żebym mógł go do Ciebie wysłać, żebyś wiedział, że są takie rzeczy które mogą sprawić mi radość. Moja mama opisała to wszystko na blogu o moim życiu, który od jakieś czasu dla mnie prowadzi.
http://gabrysmilkowski.blogspot.com/2012/12/list-do-sw-mikoaja.html
Kochany święty Mikołaju najchętniej obdarowałbym wszystkie dzieci ze swojej klasy, za to, że mnie lubią, szanują i chcą mi pomagać, ale wiem, że nie mogę Cie o to prosić, dlatego proszę cię żebyś obdarował Dawida za to, że z takim zapałem rysował list do świętego Mikołaja od mnie. Nie ma znaczenia jaki zestaw mu podarujesz, takie nie oczekiwane prezenty zawsze sprawiają radość Czy mógłbyś tyle dla mnie zrobić? Gabryś Miłkowski


Serdecznie gratulujemy!
s
spiel gut

Oprogramowanie: KQS.store : Realizacja:AWESO Projektowanie stron www

© 2012 Kartolandia.pl : Wszelkie Prawa zastrzeżone. All RRights Reserved.