Zwroty i reklamacje

Reklamacje

 1. Produkty oferowane w sklepie posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Większość towarów objęta jest gwarancją ustalaną przez producenta, podstawą której jest dowód zakupu ( faktura VAT).
 2. Nabywcy służy prawo do reklamacji zakupionego w Sklepie towaru w wyniku niezgodności otrzymanego towaru ze złożonym zamówieniem, opóźnień w dostawie z winy Sklepu oraz innych przypadkach wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 3. Nabywca powinien odesłać reklamowany towar w oryginalnym opakowaniu oraz z dowodem zakupu (faktura) oświadczeniem dotyczącym reklamacji/wymiany, tak aby możliwe było zidentyfikowanie roszczeń Nabywcy. Koszt dostawy ponosi Nabywca, jednak w przypadku uznania reklamacji Koszty dostawy zostają zwrócone. Wymieniony na nowy towar jest dostarczany do Nabywcy na koszt Sprzedawcy.
 4. Sprzedawca zobowiązuje się rozpatrzyć zgłoszenie reklamacyjne zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 5. Reklamacje jak również towar podlegający reklamacji należy wysłać na adres: BWPMTomasz Lewandowski , ul. Szybowcowa 4, 96-321 Żabia Wola z dopiskiem „REKLAMACJA”.
 6. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.


Zwroty

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient  może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Klient powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu w niepogorszonym stanie.
 2. Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne.
 3. Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy wraz z oświadczeniem o zwrocie (wzór oświadczenia znajdziesz tutaj) na adres:
  BWPM Tomasz Lewandowski
  ul. Szybowcowa 4
  96-321 Żabia Wola
  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 4. Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar (cena towaru) w ciągu 7 (siedmiu) dni roboczych.
s
spiel gut

Oprogramowanie: KQS.store : Realizacja:AWESO Projektowanie stron www

© 2012 Kartolandia.pl : Wszelkie Prawa zastrzeżone. All RRights Reserved.